Aktualna lista członków Klubu:

Zarząd:

  1. Tomasz Sapiński – Prezes
  2. Jan Leśniak –  członek zarządu
  3. Waldemar Rubinowski- członek zarządu

Sekcja lokalna:

  1. Daniel Rubinowski
  2. Jolanta Rubinowska
  3. Natalia Lebik (Leśniak)
  4. Piotr Leśniak
  5. Jakub Leśniak
  6. Michał Lebik
  7. Eugieniusz Zjawiony
  8. Tomasz Chwal
  9. Marcin Leśniak
  10. Mirosław Cykowski
  11. Radek Ryś
  12. Karolina  Ryś
  13. Małgorzata Kuligowska
  14. Madzia Kuligowska
  15. Henryk Bujak
  16. Anna Bujak
  17. Filip Krawczyk
  18. Witold Sapiński (kandydat na sponsora)
  19. Piotr Noga
  20. Katarzyna Jagielska
  21. Mieczysław Kopera (niestety już z nami nie może pływać)
  22. Artur Andrzejczak
  23. Maciej Chmura
  24. Lidia Łącka
  25. Andrzej Łącki
  26. Jan Kubicki  (niestety już z nami nie może pływać)
  27. Alicja Kubicka
  28. Antoni Grondys
  29. Jadwiga Ogończyk
  30. Tadeusz Moryń
  31. Maria Moryń
  32. Jacek Gruzla
  33. Aleksandra Drwota
  34. Aleksander Klocek
  35. Iwona Czajkowska
  36. Zbigniew Czajkowski
  37. Przemek Kopera
  38. Agnieszka Krawczyk
  39. Jerzy Ryś (niestety już z nami nie może pływać)
  40. Gabrysia Ryś
  41. Krzysztof Garus
  42. Waldemar Rataj
  43. Zdzisław Majchrowski
  44. Maciej Wojtal
  45. Jerzy Stefanek
  46. Hubert Kopera
  47. Jacek Kasterski
  48. Kazimierz Lechowicz
  49. Waldemar Przygoda
  50. Stanisław Klimek (niestety już nie może z nami pływać)
  51. Waldemar Leśniak
  52. Wiktor Zarzycki
  53. Bogumiła Jasińska
  54. Iwona Jasińska
  55. Tadeusz Jasiński
  56. Zofia Natkaniec-Kluba
  57. Zofia Kachlik
  58. Krystyna Wojtal
  59. Michał Ciastoń (niestety już nie moze z nami pływać)
  60. Robert Nowacki
  61. Grażyna Gregorczyk
  62. Andrzej Gregorczyk (niestety juz nie moze z nami pływać)
  63. Monika Sapińska
  64. Maria Sapińska
  65. Maciej Karczewski
  66. Bolemierz Wiskulski (niestety już nie moze z nami pływać)
  67. Barbara Szmit
  68. Kamila Szmit
  69. Maciej Adrjanowicz
  70. Anna Adrjanowicz-Noga
  71. Rafał Węgrzyniak
  72. Bartłomiej Tokarczyk
  73. Radosław Saran
  74. Łukasz Olszewski
  75. Adrian Jamrozik
  76. Karol Kozłowski
  77. Andrzej Modliński
  78. Anna Modlińska
  79. Magda Pieczykolan
  80. Karol Pieczykolan
  81. Bogusia Skowron
  82. mąż Skowron
  83. Jarek Kmieciński
  84. Dorota Kmiecińska
  85. Grześ Kmieciński
  86. Kami Kmieciński
  87. Ewa Kmiecińska
  88. Mariusz Banaszak
  89. Agnieszka Banaszak
  90. Kuba Węgrzyniak  wnuk Prezesa
  91. Edward Szczerkowski
  92. Artur Jabłoński